Fervex

produkt dostępny bez recepty, granulat (do wytworzenia płynu),

Kwas askorbinowy (Witamina C) (ascorbic acid)

,

paracetamol

,

Fenyramina (pheniramine)

, Bristol-Myers Squibb

Dawka:

500 mg + 200 mg + 25 mg

Opakowanie:

27,80 zł

(3,48 zł / szt.)

Opis Fervex

Fervex, granulat do sporzadzania roztworu doustnego, 12 saszetek - produkt leczniczy bez recepty OTC- jest lekiem zlozonym. Paracetamol dziala przeciwbólowo i przeciwgoraczkowo. Maleinian feniraminy z...

Kategorie Fervex

Składniki Fervex

  • Substancje czynne: 1 saszetka zawiera 500 mg paracetamolu (Paracetamolum, 200 mg kwasu askorbowego (Acidum ascorbicum), 25 mg maleinianu feniraminy (Pheniramini maleas).
  • Substancje pomocnicze: sacharoza (11,6 g), kwas cytrynowy bezwodny, guma arabska, sacharyna sodowa, aromat malinowy. Skład aromatu malinowego: maltodekstryna, sorbinian potasu (E202), benzoesan sodu (E211), glikol propylenowy (E1520), etanol, potas, sól sodowa oktenylobursztynianu skrobiowego (E1450), czerwień Allura AC (E129), błękit brylantowy (E133), żółcień pomarańczowa FCF (E110), sodu chlorek i (lub) sodu siarczan; octan etylu, octan izoamylu, kwas octowy, alkohol benzylowy, trójacetyna, wanilina, p-hydroksybenzyloaceton. 

Ulotka produktu Fervex

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Vivomixx 225 saszetki

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Melatonina Lek-Am

tabletki, 30 tabletek pojemnik

35,50 zł

Tabcin Trend

kapsułki, 24 kapsułek

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

52,90 zł

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

36,99 zł

EnterosGel

zawiesina, 225 gramów

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

54,72 zł