Metafen

produkt dostępny bez recepty, tabletki,

ibuprofen

,

paracetamol

, Polpharma

Opakowanie:

18,80 zł

(0,94 zł / szt.)

Opis Metafen

METAFEN 10 tabletek- produkt leczniczy bez recepty OTC- zawiera dwie substancje czynne ibuprofen oraz paracetamol wykazujace dzialanie przeciwbólowe, przeciwgoraczkowe i przeciwzapalne. Wskazania do s...

Kategorie Metafen

Podmiot odpowiedzialny Metafen

Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Polska
Producent
Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A
ul. Pelplińska 19
83-200 Starogard Gdański
Polska

Składniki Metafen

  • substancje czynne: 200 mg ibuprofenu i 325 mg paracetamolu, 
  • substancje pomocnicze: powidon, skrobia żelowana, celuloza mikrokrystaliczna, magnezu stearynian.

Jak stosować Metafen

  • Metafen należy przyjmować po posiłku, popijając wodą. 
  • Należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę przez najkrótszy okres konieczny do złagodzenia objawów. 
  • Dorośli: jednorazowo 1-2 tabletki. W razie konieczności, dawkę można zwiększyć do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 6 tabletek na dobę. 
  • Młodzież powyżej 12 roku życia: jednorazowo 1 tabletka. W razie konieczności, dawkę można zwiększyć do trzech razy na dobę. Nie stosować więcej niż 3 tabletki na dobę.

Jak przechowywać Metafen

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C, w oryginalnym opakowaniu w celu ochrony przed światłem i wilgocią. 

Ulotka produktu Metafen

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Vivomixx 225 saszetki

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Melatonina Lek-Am

tabletki, 30 tabletek pojemnik

35,50 zł

Tabcin Trend

kapsułki, 24 kapsułek

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

52,90 zł

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

36,99 zł

EnterosGel

zawiesina, 225 gramów

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

54,72 zł