Apap Extra

produkt dostępny bez recepty, tabletki powlekane,

Kofeina (caffeine)

,

paracetamol

, US Pharmacia

Opakowanie:

13,99 zł

(1,40 zł / szt.)

Opis Apap Extra

Apap Extra 500 mg + 65 mg, 10 tabletek powlekanych- produkt leczniczy bez recepty OTC- lagodzi objawy przeziebienia i grypy, takich jak: goraczka, bóle gardla, bóle miesniowe i kostno-stawowe. Wskazan...

Kategorie Apap Extra

Podmiot odpowiedzialny Apap Extra

USP Zdrowie Sp. z o.o.
ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Polska
pv@usp.pl

Składniki Apap Extra

  • Substancje czynne: 1 tabletka zawiera 500 mg paracetamolu i 65 mg kofeiny.
  • Substancje pomocnicze: powidon, skrobia kukurydziana, metyloceluloza, talk, wapnia stearynian, hypromeloza 5, hypromeloza 15, makrogol 3350. 

Ulotka produktu Apap Extra

Przeczytaj dane na temat składników, podmiotu odpowiedzialnego i ewentualnych ostrzeżeń.

Vivomixx

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Vivomixx 225 saszetki

proszek (do wytworzenia zawiesiny), 10 saszetek

Melatonina Lek-Am

tabletki, 30 tabletek pojemnik

35,50 zł

Tabcin Trend

kapsułki, 24 kapsułek

Sinupret

drażetki, 50 tabletek drażowanych

52,90 zł

Sanprobi IBS

kapsułki, 20 kapsułek

36,99 zł

EnterosGel

zawiesina, 225 gramów

Vivomixx

kapsułki, 10 kapsułek

Sinupret Extract

drażetki, 20 tabletek drażowanych

54,72 zł